آهن آلات منصورزاده عرضه مستقیم میلگرد نیشابور | fooladiha

آهن آلات منصورزاده عرضه مستقیم میلگرد نیشابور | fooladiha

این محصول با استاندارد ایرانی 3132 تولید می‌شود که انواع سایز آن از 10 تا 32 میلی‌متر موجود است. یکی از بهترین راه‌ها برای تشخیص درست این کالا بررسی علامت اختصاری حک شده روی آن با حروف KSC است. این مقاطع فولادی در سه گروه میلگرد ساده، آجدار مارپیچ و آجدار جناغی دسته‌بندی می‌شوند. همانطور که به قیمت میلگرد نیشابور اشاره کردیم، این قیمت به موارد مختلفی بستگی دارد که تمامی آن‌ها هم نیز تحت تاثیر مستقیم و غیرمستقیم قیمت آهن امروز هستند.

  • در واقع میلگرد نیشابور علاوه‌بر آرماتوربندی برای دیگر بخش‌های یک سازه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • خرید از بورس مقرون به صرفه ترین روش خرید برخی از آهن است؛ اما در حال حاضر این روش تنها برای افراد خاصی ممکن خواهد بود که شرایط ویژه ای داشته و مقدار خرید آن ها بالاتر از ۲۲ تن باشد.
  • ضمناً میلگرد ۱۴ نیشابور دارای استاندارد A3 است و به همین جهت یکی از بهترین میلگردها برای ساخت‌وساز و استفاده در سازه‌‌ها به‌حساب می‌آید.
  • کارخانه تولید میلگرد نیشابور که با نام «فولاد خراسان» شناخته می‌شود، یکی از برترین تولیدکنندگان فولاد در ایران است که خرید میلگرد از درب کارخانه را امکان‌پذیر کرده است.

در آخر در سالی که گذشت (۱۴۰۰) عنوان بنگاه اقتصادی ممتاز توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به این مجموعه اعطا شد. در سال ۱۳۸۹ این کاخانه عملیات اجرایی خود برای راه اندازی واحد گندله سازی را شروع کرد و یک سال پس از آن بود که وارد گروه عرضه کنندگان خرید فولاد سیلیکونی شمش کشور شد. از مشخصات اصلی مقاطع ساده میلگرد مذکور می‌توان به آج 240 و مقاطع آجدار، آجدار مارپیچ (340) و آجدار جناقی (400) اشاره کرد. در تصویر زیر با ویزگی های هندسی و وزنی میلگرد  آجدار نیشابور به طور کامل آشنا خواهید شد.

قیمت لحظه‌ای میلگرد 16 نیشابور

قیمت اهن الات موجود در سایت براساس وزن محصولات محاسبه شده و لازم است پیش از تهیه مقاطع نسبت به وزن و ابعاد آن اطلاعات لازم را کسب کنید. برای اطلاع از قیمت آهن به کیلو می‌توانید به سایت و شبکه‌های اجتماعی مرکزآهن اعم از تلگرام و اینستاگرام مراجعه کنید. تمامی اطلاعات موردنیاز خریداران درخصوص محصولات فولادی در جداول موجود در سایت به همراه قیمت آهن تاریخ امروز و نمودار تغییرات نرخ آورده شده است. برای یافتن مقطع موردنظر تنها کافی است به منوی موجود در قسمت نخست سایت مراجعه کرده و یا جهت تسریع در امر جست‌وجوی محصول، نام کالای موردنیاز را سرچ کنید.

میانگین قیمت فولاد نیشابور

میلگرد نیشابور دارای سایزبندی 10 تا 32 است که در نتیجه توانسته زمره زیادی از نیاز بازار را تامین نماید. میلگرد نیشابور در بازار فولاد متقاضیان زیادی دارد؛ همین موضوع باعث شده است که خیلی از افراد به دنبال قیمت روز میلگرد نیشابور باشند. این کارخانه، دو مدل میلگرد با نام های میلگرد نیشابور آجدار و میلگرد نیشابور ساده را تولید می‌کند.آهن 724 ارائه انواع میلگرد نیشابور به قیمت روز و همچنین سایر میلگردهای برندهای مختلف است. برای دریافت قیمت روز میلگرد نیشابور می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

نمودار قیمت میلگرد ۱۸ نیشابور

حروف اختصاری میلگرد نیشابور KSC می باشد و برای شناسایی راحت تر روی مقاطع فولادی این کارخانه حک شده است. در سال 1380 بود که کارخانه فولاد خراسان توسط رئیس جمهور آن زمان، سید محمد خاتمی افتتاح شد و با نام نورد فولاد خراسان به ثبت رسید. میلگرد های آجدار نیشابور گه با گرید A2 و A3 تولید می شوند درر گروه فولاد نیمه سخت قرار می گیرند. این میلگرد ها علاوه بر دخالت در ساخت سازه های ساختمانی در ساخت خاموت زن نیز کاربرد دارند. قیمت های داخلی و جهانی محصولات آهنی،رونق صنایع پایین دستی و سیاست گذاری های دولت نیز ازجمله عوامل مهم و تأثیرگذار بر میزان فروش داخلی و صادرات است.