8 مواد میز کار آشپزخانه و نحوه عملکرد آنها

[ad_1]

8 مواد میز کار آشپزخانه و نحوه عملکرد آنها

8 مواد میز کار آشپزخانه و نحوه عملکرد آنها - تصویر 1 از 9
آشپزخانه Intarsio Art & Order Cesar’s Intarsio یک سطح مرمر سبز شاداب را نشان می دهد. تصویر © سزار

<،le>اشتراک گذاری
اشتراک گذاری

  • فیس بوک

  • توییتر

  • ایمیل

  • پینترست

  • واتساپ

یا

چه قفل‌های کووید، اشتراک جعبه دستور غذا، یا آ،ین مورد را مقصر بد،د لوازم آشپزخانه با تکنولوژی بالا، همه زمان بیشتری را در آشپزخانه می گذرانند. در همین حال محبوب است فضاهای پلان باز این گزینه را حذف کنید که به سادگی در را بر روی آشفتگی فاجعه بار یک وعده غذایی بزرگ ببندید، قبل از اینکه برای یک عصر آرامش بخش قرار بگیرید.

بنابراین، میز کار آشپزخانه مدرن، باید سخت تر از همیشه کار کند. غیرقابل نفوذ در هنگام ایستادن در برابر افزایش استفاده، در عین حال ساده و سریع تمیز می‌شود و به راحتی به موقعیت شیک و شیک خود به ،وان پس‌زمینه‌ای برای فضای داخلی عالی بازمی‌گردد. در اینجا ده مورد از رایج ترین مواد میز کار آشپزخانه در یک بازار شلوغ آورده شده است.

میز کار کوارتز

8 مواد میز کار آشپزخانه و نحوه عملکرد آنها - تصویر 2 از 9
آشپزخانه مجهز Arcilinea’s Thea با جزیره روی میز آبشاری در کوارتز رگه‌های مات. تصویر © Arcilinea

یکی از قوی ترین ها میزهای کار بادوام در اطراف، کوارتز سوپراستون مقاوم در برابر ،اش، لکه، حرارت و ضربه تا 50 سال ضمانت دارد. دارای ،یبی ثابت است، بنابراین اگر چه عمق درخشان و نقاشی هنری گزینه های موجود هستند، هیچ تغییر زیادی از یک سر میز کار به سر دیگر وجود ندارد. علاوه بر این، کوارتز ترموفرم شده است، به این م،ی که اشکال و اندازه‌های سفارشی بدون اتصالات قالب‌گیری و نصب می‌شوند و اجازه می‌دهند سطح غیر متخلخل و ضد باکتری به راحتی تمیز شود.

میز کار گر،ت

8 مواد میز کار آشپزخانه و نحوه عملکرد آنها - تصویر 3 از 9
میز کار گر،تی صیقلی Nero Assoluto در این آشپزخانه مجهز به Arclinea Principia Convivium دارای یک فضای کاری فرورفته است که یک رنده کشویی را در جای خود نگه می دارد. تصویر © Arcilinea

هیچ چیز کاملاً مانند یک لو، نمی فروشد میز کار آشپزخانه گر،تی. گر،ت یک محصول کاملاً طبیعی برش دال، یک الگو و رنگ کاملاً منحصر به فرد را تضمین می کند، اما خود سطح را می توان به صورت مات معاصر یا به صورت ک،یک تکمیل کرد. پولیش زیبا. در برابر حرارت، ،اش و آب مقاوم است، اما دوام گر،ت نیاز به آب بندی دارد.

میز کار مرمر

8 مواد میز کار آشپزخانه و نحوه عملکرد آنها - تصویر 4 از 9
آشپزخانه Wildwood از LAGO مواد متضاد با میز کار و کابینت بلوط 100 ساله را تشکیل می دهد. تصویر © LAGO

یکی دیگر محصول سنگ طبیعی سنگ مرمر از بسیاری جهات به نظر می رسد که کوارتز و گر،ت پسر عموی بی نام تجاری آن باشد. سنگ متخلخل برای حفظ حفاظت عمومی خود به آب بندی منظم نیاز دارد. مقاوم در برابر اسید نیست، بنابراین، مانند شیمی دبیرستان، ،د ، لیمو نیز نیاز به یک تخته گوشت; و همچنین مستعد ،اش است، بنابراین مراقب ساعت‌ها، سگک‌های کمربند و جواهرات و همچنین چاقو باشید. با این حال، به طور طبیعی خنک است. بنابراین یک انتخاب عالی برای پخت و شیرینی پزی. در حالی که برای برخی، زیبایی آن رگهای طبیعی برای فراموش ، عیوب دیگرش کافی است.

میز کار چوبی

8 مواد میز کار آشپزخانه و نحوه عملکرد آنها - تصویر 5 از 9
سری Sei از Euromobil رنگ، بافت و مواد را با میز کار و سطوح آشپزخانه لمینت تضاد می کند. تصویر © Euromobil

اگر الگوی منحصر به فرد و طبیعی در بالای درخت آرزوی شماست، گرما و عمق آن چوب با دانه بندی طبیعی می تواند گزینه من،ی برای میز کار و محیطی باشد. میز کار چوبی به راحتی به اندازه من، بریده می شوند و در واقع می توان هر شکلی را که به آن نیاز داشتید برش داد. با این حال، برش آسان، به هر دو صورت کار می کند، بنابراین مطمئن شوید که سطح را از ،اشیدگی و سوختگی با تخته ها و تخته ها محافظت کنید.

میز کار لمینت

8 مواد میز کار آشپزخانه و نحوه عملکرد آنها - تصویر 6 از 9
سطح صاف و انعکاسی میز کار آشپزخانه مجهز به Bellagio SCIC، نور را به درهای کابینت مات،ه پر زرق و برق آن می تاباند. تصویر © SCIC

فرآیند آب بندی زمان بر برای متخلخل میز کار چوبی اگر لکه ها و لکه ها برای مدت طول، باقی بمانند، همچنان سطح را مستعد آسیب می کند. متناوبا، از سوی دیگر، میز کار آشپزخانه لمینت در برابر ضربه و آب مقاوم‌تر هستند و مواد تقلید کننده اغلب گزینه‌ای کاربردی‌تر است که با طیف گسترده‌ای از طرح‌های طراحی من، است.

میز کار شیشه ای

8 مواد میز کار آشپزخانه و نحوه عملکرد آنها - تصویر 7 از 9
آشپزخانه Intarsio Art & Order Cesar’s Intarsio یک سطح مرمر سبز شاداب را نشان می دهد. تصویر © سزار

در حالی که چوب محیط‌های دنج و جذاب یا روستایی جذاب را برای پخت و پز فراهم می‌کند، آشپزخانه‌های کوچک‌تر و به‌طور طبیعی با نور کم می‌توانند از مزایای جهش بازتابی از یک میز کار شیشه ای. تمیز ، شیشه های بسیار غیر متخلخل، مقاوم در برابر لکه و بدون درز در مقایسه با سطوح دیگر بسیار آسان است، اما نگهداری طول، مدت آن بسیار سخت تر است، با تمیز ، دائمی مورد نیاز برای دور نگه داشتن واترمارک هایی که به راحتی قابل تشخیص هستند.

میز کار فولادی

8 مواد میز کار آشپزخانه و نحوه عملکرد آنها - تصویر 8 از 9
آشپزخانه های فولادی ضد زنگ تصویری از حرفه ای بودن سرد ارائه می دهند، اما آشپزخانه فولاد تصفیه شده واحد متروپولیتن انرژی سزار دارای گرمای حرفه ای است. تصویر © سزار

به طور طبیعی بهداشتی و آسان برای تمیز ،، کاملا ضد آب و مقاوم در برابر حرارت، مزایای تجاری از میز کار از جنس استنلس استیل به فضاهای آشپزی که ظاهر آشپزخانه درجه یک. با این حال، در یک محیط مس،، ایده خوبی است که ظاهر را با مواد نرم تر در جای دیگری از پالت کاهش دهید. با این حال، میزهای کار فولادی که به راحتی قالب گیری می شوند، می توانند در سینک ها و تخته های تخلیه بدون اتصالات ادامه پیدا کنند، در حالی که مواد با ،اش آسان ویژگی خاصی را ارائه می دهند که سطوح فولادی تازه براق شده را از دست می دهند.

میز کار سنگی دست ساز

8 مواد میز کار آشپزخانه و نحوه عملکرد آنها - تصویر 9 از 9
آشپزخانه سرامیکی next125’s NX 950 در جلوه خا،تری بتن. تصویر © next125

سطح جامد کورین به صورت مایع ریخته می شود، بنابراین میز کار غیر متخلخل و مقاوم در برابر لکه می تواند به طور یکپارچه در سینک ها قالب گیری کند و با هر رنگ احتمالی در دسترس باشد. بتن کنده شده است نگاه صنعتیدر همین حال، در حال حاضر بسیار شیک است، اما انتخاب مواد برای a میز کار آشپزخانه فداکاری های زیادی می طلبد مواد سنگین و متخلخل به آس، لکه‌دار می‌شوند و تمیز ، آن سخت است، از نظر ساختاری بسیار بادوام هستند، اما به ویژه در برابر ،اش مقاوم نیستند و به سختی جا می‌شوند. یک جایگزین خوب است بعدی125‘s NX 950 آشپزخانه مجهز. با تمام دوام، بهداشت و ویژگی های کاربردی سرامیک، خود یکی از کاربردی ترین هاست مواد میز کار، اما شبیه بتن ساخته شده است.[ad_2]
منبع: https://www.archdaily.com/992393/8-kitchen-worktop-materials-and-،w-well-they-work