دوره ICDL جامع کلاس icdl فنی حرفه ای دوره ای سی دی ال حضوری و آنلاین

دوره ICDL جامع کلاس icdl فنی حرفه ای دوره ای سی دی ال حضوری و آنلاین

از آگهی‌های استخدامی گرفته تا تبلیغات برگزاری کلاس‌های کامپیوتر، ICDL کلمه‌ای است که در همه دوره ICDL در تبریز آن‌ها مشترک است. اگر برای شما هم سوال است که ICDL چیست؟ یا می‌خواهید با آن بیشتر آشنا شوید، این مقاله را از دست ندهید. استفاده از PowerPoint به شما این امکان را می‌دهد که در جلسه‌ها، سمینارها، کلاس درس و… اجرای بهتری داشته باشید و ازطرفی مخاطبان‌ هم حرف و منظورتان را بهتر بفهمند و حتی اگر بخواهند به‌راحتی از روی اسلایدها یادداشت بردارند. در این قسمت شروع به کار خواهیم کرد تا کتاب شهید ابراهیم هادی را در ورد اجرا کنیم.

  • یکی دیگر از نرم افزارهاي کاربردي گروه آفيس، اکسس می باشد که به واسطه قابليت و ويژگي ها منحصر به فرد خود در زمره نرم افزار هاي کاربردي اين گروه قرار گرفته است.
  • قابليت ايجاد فرم هاي مختلف با طراحي هاي از پيش تعيين به وجود آمده، طرح های شخصي مطابق با سليقه کاربران و متناسب با محتواي اسلايدهاي مورد نظر نيز از ديگر قابليت هاي نرم افزار پاور پوينت می باشد.
  • ما در آموزشگاه کامپیوتر آریا تهران سعی کرده ایم  همواره هزینه دوره آموزش ICDL را همانند سایر دوره های کامپیوتر پایین تر از سایر مراکز در نظر بگیریم، چراکه هدف ما پرورش نیروی کار حرفه ای و متخصص در حوزه های مختلف می باشد.
  • نرم افزارهای کاربردی آفیس از مهمترین نرم افزارهایی هستند، که هر کاربر رایانه باید کار با آن ها را بلد باشد.

در این قسمت شما را با یوزر اکانت آشنا میکنیم و توضیح کاملی را به شما ارائه میدهیم. در این قسمت شما با تفاوت ، مزایا و معایب مدل های intel , amd آشنا میشوید و میفهمید کدوم به صرفه تر برای خرید است. در این قسمت با ابزار های جانبی که ویندوز 7 در اختیار ما قرار داده است آشنا میشویم.ابزار هایی مثل ماشین حساب،محیط کامندی و… در این قسمت در مورد کنترل پنل توضیحاتی و ارائه خواهیم داد و با تنظیمات اولیه ی کنترل پنل آشنا خواهیم شد.

منابع آموزشی دوره آموزش ICDL

این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد. اینترنت یک شبکه رایانه ای جهانی است که در سرتاسر کشورها گسترده شده اند. در این شبکه جهانی شما امکانات بسیاری  همچون استفاده از پست الکترونیکی، ارسال و دریافت فایل، گفتگو با دوستان، دریافت مقالات و استفاده از متون منتشر شده و غیره را در دسترس خواهید داشت . در محیط اینترنت شما می توانید دانسته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. متن یا فایلی را که مد نظر دارید جستجو کنید و بسیاری از کارهای مهم دیگر را انجام دهید. شما با شرکت در کلاس های آموزش ICDL یاد خواهید گرفت، چگونه به صورت حرفه ای از اینترنت استفاده کنید.

کار با صفحه گسترده اکسل

با گذراندن آموزش ICDL در آموزشگاه ICDL، دانشجویان و اعضای هیئت علمی بهترین استفاده را از ابزارهای دیجیتال در محیط آموزشی خواهند داشت و به رشد و پیشرفت در دنیای فناوری اطلاعاتی دست خواهند یافت. همانطور که پیش تر گفته شد دوره آموزش icdl فنی حرفه ای تهران، دوره ای جامع بوده و در دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می شود. در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید.

عمده ترين توانایی نرم افزار پاور پوينت تبديل کردن  فايل هاي تصويري معمولي به اسلايد شو است. علاوه بر این، پاورپوینت می تواند بر روی اسلاید های طراحی شده، صدا را ادغام کند. قابليت ايجاد فرم هاي مختلف با طراحي هاي از پيش تعيين به وجود آمده، طرح های شخصي مطابق با سليقه کاربران و متناسب با محتواي اسلايدهاي مورد نظر نيز از ديگر قابليت هاي نرم افزار پاور پوينت می باشد. نرم افزار پاور پوينت به واسطه قابليت هاي متعدد و متنوع در حوزه پر کاربرد ترين نرم افزار هاي توليد اسلايد شو و به خصوص در زمره پر کاربردترين نرم افزار هاي مورد استفاده در حوزه آموزش قرار گرفته است . فراگيران مي توانند با شرکت در این دوره آموزشي و کسب مدرک مهارت هاي هفت گانه ICDL،  از کلیه اطلاعات بیان شده به صورت کاربردی و موثر برخوردار شوند. با ثبت‌نام کردن در دوره‌های مجازی یا آنلاین ICDL از اساتید با تجربه و متخصصی بهره‌مند می‌شوید که پس از پایان این دوره آنلاین، تسلّط بسیار خوبی بر روی مهارت‌ها پیدا خواهید کرد.